ÜMİTKÖY BOYA BADANA

HAKKIMIZDA

Ümitköy Boya Badana firması 1996 yılında ev bakım,  onarım,  dekorasyon ve iç ve dış mekân boya badana işleri yapmak amacıyla Orhan, Burhan, Gökhan ÇAK kardeşler tarafından kurulmuştur.

1996 yılından günümüze yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle hizmet veren firmamız saten boya, plastik boya, pencere kapı boya, cila işleri, tavan boyama işleri, iç mekân boya işleri gibi her türlü boyacılık uygulamaları sunmaktadır.

Ankaranın en büyük dekorasyon showroomlarından birinde hizmet veren Çayyolu Boya Badana burada polisan, filli boya, dyo, marshall gibi boya markalarının uygulayıcı bayiliğini de sürdürmektedir.

Konusunda uzman bir boyacı kadrosuyla hizmet veren Ümitköy Boya Badana kendisini ve ekibini günün gelişen teknolojilerine göre devamlı olarak geliştirmekte her yaptığı işte temiz ve düzenli çalışmayı ilke edinmektedir.

Çayyolu Boya Badananın başlıca çalışma stili bir konutu veya mekânı boyarken en iyi boyama hizmetini sunmakla birlikte müşterilerin başlıca şikâyeti olan temiz ve düzenli çalışmaya olabildiğince özen göstermesidir.

Bu sebeple boyama işlemine geçmeden önce her yerin bant ve naylonlarla kapama işlemleri yapılarak tüm mekân koruma altına alınmakta böylece evin kirlenmesi önlenmektedir.

Ustasından patronuna uzman bir ekiple size en güzelini sunmak için var gücüyle çalışan Çayyolu Boya Badana her türlü boya badana işleriniz için arayabilir seçkin usta kadromuzdan teknik destek ve yardım alabilirsiniz.

 

 

 

TOP